Ranking telefonów VoIP 2023

Wraz z rozwojem internetu i technologii cyfrowych, VoIP zyskało na popularności i stało się jednym z głównych sposobów komunikacji dla firm i osób prywatnych. W związku z tym rynek telefonów VoIP stał się bardzo dynamiczny i ciągle się rozwija. W ostatnich latach obserwujemy wzrost liczby firm oferujących usługi VoIP, a także zwiększenie konkurencji w segmencie sprzętu VoIP, w tym telefonów IP i aplikacji do VoIP na smartfony.

>> Potrzebujesz więcej informacji o samej technologii VoIP? Przeczytaj nasz poradnik: Telefonia VoIP – co to jest i jak działa? Przewodnik dla początkujących

Zgodnie z raportem firmy Grand View Research, globalny rynek telefonii komórkowej VoIP został wyceniony na 27,5 miliarda USD w 2015 roku. Oczekuje się, że niskie szybkości transmisji danych, niedrogie ceny połączeń i obecność solidnej infrastruktury sieciowej przyspieszą rozwój branży mobilnego VoIP i w 2024 roku ma szansę wzrosnąć o 21%. Wzrost popularności technologii VoIP wynika z korzyści, jakie niesie ze sobą dla firm i konsumentów, takich jak niższe koszty połączeń, łatwiejsza konfiguracja i zarządzanie systemem, a także większa elastyczność w komunikacji.

Spis treści

Telefony VoIP – ranking 2023

Wraz z rozwojem technologii i coraz większą popularnością aplikacji VoIP na smartfony, tradycyjne telefony stacjonarne tracą na znaczeniu. Jednak wciąż istnieje popyt na telefony IP, szczególnie w średnich i dużych firmach, gdzie komunikacja telefoniczna jest niezbędna do prowadzenia biznesu.

Na rynku jest wiele dobrych telefonów dedykowanych do VoIP. Oto 5 najczęściej polecanych producentów:

 1. Grandstream 
 2. Yealink
 3. Gigaset
 4. Cisco
 5. Polycom

Start

dla każdej firmy
0 zł + VAT/ mies.
 • Dowolna liczba użytkowników
  (numerów wewnętrznych)
 • Indywidualny opiekun konta
 • Szkolenie personelu
 • Dostępne wszystkie funkcje
 • 30 dni za darmo!
 •  

Testuj aplikacje VoIP w swojej firmie przez 30 dni za darmo!

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu Konsultanta na wskazany przeze mnie numer telefonu/adres email, zgodnie z Rozporządzeniem RODO z dnia 27 kwietnia 2016, na zasadach „Kodeksu przetwarzania danych osobowych przez Telestrada S.A”, z którym się zapoznałem/am i akceptuję jego treść."

Producent telefonów VoIP – Grandstream

Grandstream to jedna z wiodących marek w segmencie telefonów VoIP. Do zalet telefonów IP tej marki zaliczamy:

 • Wysoką jakość dźwięku

Grandstream oferuje telefony VoIP  z wysokiej jakości głośnikami, mikrofonami i technologią redukcji szumów, co zapewnia wyraźną i klarowną jakość dźwięku.

 • Duży wybór modeli

Grandstream oferuje szeroki wybór modeli telefonów VoIP, zaprojektowanych do różnych potrzeb i budżetów. W ofercie można znaleźć modele od prostych telefonów z jedną linią, aż do zaawansowanych modeli z kilkoma liniami i ekranem dotykowym.

 • Intuicyjny interfejs

Interfejs użytkownika w telefonach VoIP Grandstream jest przejrzysty i łatwy w obsłudze, co ułatwia konfigurację i zarządzanie systemem.

 • Wsparcie techniczne

Grandstream oferuje wsparcie techniczne dla swoich produktów, co pozwala na szybkie rozwiązanie problemów związanych z konfiguracją i użytkowaniem telefonów VoIP. Dodatkową zaletą w tym punkcie jest fakt, że wybierając usługi VoIP od Telestrada S.A. z urządzeniami marki Grandstream będziemy mieć odpowiednio skonfigurowane telefony przez wykwalifikowanych techników, które wystarczy podłączyć w swojej firmie do zasilania i Internetu.

 • Niski koszt

Grandstream oferuje konkurencyjne ceny za swoje telefony VoIP, co sprawia, że są one atrakcyjną opcją dla firm i użytkowników indywidualnych, którzy chcą zmniejszyć koszty połączeń telefonicznych. Można je też zamówić razem z usługą VoIP od Telestrada S.A. i płacić za urządzenia w abonamencie.

 • Wsparcie dla protokołów VoIP

Grandstream oferuje pełne wsparcie dla popularnych protokołów VoIP, takich jak SIP, co zapewnia kompatybilność z wieloma platformami i systemami VoIP.

Najlepsze telefony VoIP marki Grandstream

Telefony VoIP marki Grandstream są dobrym wyborem dla firm i użytkowników prywatnych, którzy potrzebują wysokiej jakości dźwięku, łatwej w obsłudze konfiguracji, i w konkurencyjnej cenie. Ceny telefonów zaczynają się od 130,00 zł. Opłatę za urządzenie można także rozłożyć na raty, np. w ramach abonamentu od Telestrada S.A., których wysokość nie będzie odczuwalna dla danej firmy. Do najczęściej wybieranych modeli marki Grandstream należą:

1 MIEJSCE: Grandstream GXP1625 HD

Cena katalogowa: ok. 250,00 zł

Grandstream GXP1625 HD to kompaktowy i ekonomiczny telefon VoIP marki Grandstream. Oto kilka informacji na temat tego urządzenia:

 • Grandstream GXP1625 HD posiada kolorowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 132×48 pikseli, który wyświetla informacje o połączeniach i umożliwia nawigację po menu.
 • Jest to telefon VoIP z 2 liniowymi przyciskami oraz 3 programowalnymi przyciskami BLF (Busy Lamp Field), co pozwala na łatwe przełączanie między połączeniami i szybki dostęp do funkcji.
 • Oferuje wiele funkcji, takich jak przekierowanie połączeń, konferencje trójstronne, identyfikacja numeru dzwoniącego, szybkie wybieranie i wiele innych.
 • Posiada port Ethernet 10/100 Mbps, który umożliwia połączenie z siecią.
 • Jest zgodny z wieloma standardami i protokołami, takimi jak SIP, TCP/IP, HTTP/HTTPS, VLAN, QoS, SRTP, TLS i wiele innych.
 • Posiada wbudowany głośnik i port słuchawkowy, co umożliwia korzystanie z telefonu w różnych sytuacjach.
Telefon VoIP model GXP1625 HD, marki Grandstream

Grandstream GXP1625 HD to prosty i ekonomiczny telefon VoIP, który oferuje wiele funkcji i ułatwień dla użytkowników. Dzięki swojemu wyświetlaczowi i przyciskom, umożliwia łatwe prowadzenie połączeń, a dzięki swojej kompatybilności i portowi Ethernet, zapewnia stabilne połączenie z siecią.

2 MIEJSCE: Grandstream GXP2160 

Cena katalogowa: ok. 466,00 zł

Grandstream GXP2160 to jedno z najnowocześniejszych urządzeń telefonicznych VoIP marki Grandstream. Oto kilka informacji na temat tego telefonu:

 • Grandstream GXP2160 posiada kolorowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 4,3 cala, który wyświetla informacje o połączeniach i umożliwia łatwą nawigację po menu.
 • Jest to telefon VoIP z 6 liniowymi przyciskami po obu stronach ekranu oraz 24 programowalnymi przyciskami BLF (Busy Lamp Field), co pozwala na łatwe przełączanie między połączeniami i szybki dostęp do funkcji.
 • Oferuje wiele funkcji, takich jak połączenia konferencyjne, przekierowanie połączeń, identyfikacja numeru dzwoniącego, szybkie wybieranie, dostęp do książki adresowej i wiele innych.
 • Posiada port Gigabit Ethernet, który umożliwia szybkie i stabilne połączenie z siecią.
 • Jest zgodny z wieloma standardami i protokołami, takimi jak SIP, TCP/IP, HTTP/HTTPS, VLAN, QoS, SRTP, TLS i wiele innych.
 • Posiada wbudowany głośnik i port słuchawkowy, co umożliwia korzystanie z telefonu w różnych sytuacjach.
Telefon VoIP Grandstream GXP2160

Grandstream GXP2160 to wydajny i funkcjonalny telefon VoIP, który oferuje wiele funkcji i ułatwień dla użytkowników. Dzięki swojemu wyświetlaczowi i przyciskom, umożliwia szybkie i łatwe prowadzenie połączeń, a dzięki swojej kompatybilności i portowi Gigabit Ethernet, zapewnia stabilne połączenie z siecią.

3 MIEJSCE:
słuchawka Grandstream DP722

Cena katalogowa: ok. 245,00 zł

+ baza Grandstream DP752 

Cena katalogowa: ok. 230,00 zł

Grandstream DP722 to bezprzewodowa słuchawka VoIP, a Grandstream DP752 to stacja bazowa, która służy do połączenia i zarządzania słuchawkami VoIP. Oto kilka informacji na temat tych urządzeń:

Grandstream DP722

 • Jest to bezprzewodowa słuchawka VoIP, która działa w standardzie DECT i oferuje zakres działania do 300 metrów na wolnej przestrzeni.
 • Posiada dużą baterię, która pozwala na rozmowę do 20 godzin i czas czuwania do 250 godzin.
 • Wyposażona jest w kolorowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 2,8 cala, który wyświetla informacje o połączeniach i stan baterii.
 • Ma ergonomiczny kształt, który zapewnia wygodne trzymanie i długotrwałe użytkowanie.
 • Oferuje wiele funkcji, takich jak przekierowanie połączeń, konferencje trójstronne, szybkie wybieranie i wiele innych.
 •  
bezprzewodowa słuchawka VoIP - Grandstream DP722

Grandstream DP752

 • Jest to stacja bazowa, która łączy się z bezprzewodowymi słuchawkami VoIP, takimi jak DP722, i umożliwia prowadzenie połączeń.
 • Posiada port Ethernet, który umożliwia podłączenie do sieci, oraz port USB, który pozwala na ładowanie słuchawek.
 • Obsługuje do pięciu bezprzewodowych słuchawek VoIP i oferuje wiele funkcji, takich jak transfer połączeń, konferencje trójstronne, identyfikacja numeru dzwoniącego i wiele innych.
 • Posiada intuicyjny interfejs użytkownika, który umożliwia łatwą konfigurację i zarządzanie połączeniami.
 •  
Baza telefon IP Grandstream DP752

W połączeniu z sobą Grandstream DP722 i DP752 tworzą kompletny system bezprzewodowych słuchawek VoIP, który oferuje wysoką jakość dźwięku, wygodę użytkowania i wiele funkcji, takich jak konferencje trójstronne, szybkie wybieranie i wiele innych.

4 MIEJSCE:
słuchawka Grandstream DP720

Cena katalogowa: ok. 247,00 zł

+ baza Grandstream DP750

Cena katalogowa: ok. 239,00 zł

Grandstream DP720 to bezprzewodowa słuchawka VoIP, a Grandstream DP750 to stacja bazowa, która służy do połączenia i zarządzania słuchawkami VoIP. Oto kilka informacji na temat tych urządzeń:

Grandstream DP720

 • Jest to bezprzewodowa słuchawka VoIP, która działa w standardzie DECT i oferuje zakres działania do 300 metrów na wolnej przestrzeni.
 • Posiada dużą baterię, która pozwala na rozmowę do 20 godzin i czas czuwania do 250 godzin.
 • Wyposażona jest w kolorowy wyświetlacz LCD, który wyświetla informacje o połączeniach i stan baterii.
 • Ma ergonomiczny kształt, który zapewnia wygodne trzymanie i długotrwałe użytkowanie.
 • Oferuje wiele funkcji, takich jak przekierowanie połączeń, konferencje trójstronne, szybkie wybieranie i wiele innych.
Telefon VoIP Grandstream DP720

Grandstream DP750

 • Jest to stacja bazowa, która łączy się z bezprzewodowymi słuchawkami VoIP, takimi jak DP720, i umożliwia prowadzenie połączeń.
 • Posiada port Ethernet, który umożliwia podłączenie do sieci, oraz port USB, który pozwala na ładowanie słuchawek.
 • Obsługuje do pięciu bezprzewodowych słuchawek VoIP i oferuje wiele funkcji, takich jak transfer połączeń, konferencje trójstronne, identyfikacja numeru dzwoniącego i wiele innych.
 • Posiada intuicyjny interfejs użytkownika, który umożliwia łatwą konfigurację i zarządzanie połączeniami.

W połączeniu z sobą Grandstream DP720 i DP750 tworzą kompletny system bezprzewodowych słuchawek VoIP, który oferuje wysoką jakość dźwięku, wygodę użytkowania i wiele funkcji, takich jak konferencje trójstronne, szybkie wybieranie i wiele innych.

Start

dla każdej firmy
0 zł + VAT/ mies.
 • Dowolna liczba użytkowników
  (numerów wewnętrznych)
 • Indywidualny opiekun konta
 • Szkolenie personelu
 • Dostępne wszystkie funkcje
 • 30 dni za darmo!
 •  

Testuj aplikacje VoIP w swojej firmie przez 30 dni za darmo!

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu Konsultanta na wskazany przeze mnie numer telefonu/adres email, zgodnie z Rozporządzeniem RODO z dnia 27 kwietnia 2016, na zasadach „Kodeksu przetwarzania danych osobowych przez Telestrada S.A”, z którym się zapoznałem/am i akceptuję jego treść."

Producent telefonów VoIP – Yealink

Marka Yealink jest uznana na rynku jako producent telefonów VoIP o wysokiej jakości. Oto kilka zalet telefonów VoIP marki Yealink:

 • Wysoka jakość dźwięku

Telefony VoIP marki Yealink są znane z wysokiej jakości dźwięku HD, co zapewnia doskonałą jakość połączeń i komunikacji.

 • Bogate funkcje

Telefony VoIP marki Yealink oferują wiele funkcji, takich jak konferencje, przekierowania, identyfikację dzwoniącego, książkę adresową i wiele innych.

 • Łatwa konfiguracja

Telefony VoIP marki Yealink są łatwe w konfiguracji i obsłudze, co ułatwia użytkownikom korzystanie z nich.

 • Odporność na awarie

Telefony VoIP marki Yealink są zazwyczaj bardzo wytrzymałe i odporne na awarie, co oznacza, że ​​są niezawodne i nie trzeba ich często naprawiać lub wymieniać.

 • Kompatybilność

Telefony VoIP marki Yealink są zgodne z wieloma platformami, systemami operacyjnymi i protokołami, co umożliwia ich łatwe zintegrowanie z różnymi systemami telefonicznymi.

 • Wsparcie techniczne

Marka Yealink oferuje wysokiej jakości wsparcie techniczne dla swoich telefonów VoIP, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą uzyskać pomoc w razie problemów lub pytań.

W sumie, telefony VoIP marki Yealink to wybór wart rozważenia ze względu na ich wysoką jakość dźwięku, bogate funkcje, łatwą konfigurację, odporność na awarie, kompatybilność i wsparcie techniczne.

Najlepsze telefony VoIP marki Yealink

Marka Yealink oferuje wiele modeli telefonów VoIP, które są popularne wśród użytkowników. Oto kilka z najlepszych modeli:

 1. Yealink T53W – Ten model posiada 3,7-calowy kolorowy wyświetlacz LCD, który wyświetla informacje o połączeniach i umożliwia łatwą nawigację po menu. Posiada również wbudowany głośnik i port słuchawkowy oraz obsługuje PoE. Wsparcie dla 8 linii SIP, 8 przycisków funkcyjnych z podświetleniem LED.

 2. Yealink T54W – Ten model posiada 4,3-calowy kolorowy wyświetlacz LCD, który oferuje wiele informacji o połączeniach i umożliwia łatwą nawigację po menu. Posiada również wbudowany głośnik i port słuchawkowy oraz obsługuje PoE. Wsparcie dla 16 linii SIP, 10 przycisków funkcyjnych z podświetleniem LED.

 3. Yealink T57W – Ten model posiada duży, 7-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy, który oferuje łatwą nawigację po menu i wygodne korzystanie z funkcji. Posiada również wbudowany głośnik i port słuchawkowy oraz obsługuje PoE. Wsparcie dla 16 linii SIP, 29 przycisków funkcyjnych z podświetleniem LED.

 4. Yealink CP960 – Ten model to konferencyjny telefon VoIP, który oferuje doskonałą jakość dźwięku HD i wygodę korzystania z funkcji konferencyjnych. Posiada 5-calowy ekran dotykowy, wbudowany głośnik i port słuchawkowy oraz obsługuje PoE. Wsparcie dla 5 linii SIP.

 5. Yealink SIP-T40G – Ten model posiada 2,3-calowy kolorowy wyświetlacz LCD, który oferuje podstawowe informacje o połączeniach i umożliwia łatwą nawigację po menu. Posiada również wbudowany głośnik i port słuchawkowy oraz obsługuje PoE. Wsparcie dla 3 linii SIP, 6 przycisków funkcyjnych z podświetleniem LED.

Te modele Yealink oferują różne funkcje i opcje, ale są znane z wysokiej jakości dźwięku HD, łatwej obsługi, wysokiej kompatybilności z różnymi systemami i platformami, a także z niezawodności.

Producent telefonów VoIP – Gigaset

Marka Gigaset oferuje wiele modeli telefonów VoIP, które charakteryzują się wysoką jakością i funkcjonalnością. Oto kilka zalet telefonów VoIP marki Gigaset:

 • Wysoka jakość dźwięku HD

Telefony VoIP marki Gigaset oferują wysoką jakość dźwięku HD, co zapewnia doskonałą jakość połączeń i wygodę korzystania z telefonu.

 • Łatwość obsługi

Telefony VoIP marki Gigaset są łatwe w obsłudze, dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i przejrzystemu menu.

 • Wysoka kompatybilność

Telefony VoIP marki Gigaset są kompatybilne z różnymi systemami i platformami, co zapewnia ich wszechstronność i uniwersalność.

 • Funkcjonalność

Telefony VoIP marki Gigaset oferują wiele funkcji, takich jak połączenia konferencyjne, przekierowanie połączeń, blokowanie połączeń, rejestrowanie połączeń i wiele innych.

 • Dobra cena

Telefony VoIP marki Gigaset oferują dobrą jakość i funkcjonalność w stosunkowo niskiej cenie, co czyni je atrakcyjnymi dla użytkowników indywidualnych i małych firm.

 • Design

Telefony VoIP marki Gigaset charakteryzują się nowoczesnym designem, który pasuje do każdego stylu i wnętrza biura.

Najlepsze telefony VoIP marki Gigaset

Niektóre z najlepszych modeli telefonów VoIP marki Gigaset to:

 1. Gigaset DX800A – To wielofunkcyjny telefon VoIP przeznaczony dla małych i średnich firm, który umożliwia korzystanie z linii analogowych, cyfrowych i VoIP. Posiada kolorowy wyświetlacz, opcję konferencji oraz wiele innych funkcji, takich jak połączenia grupowe i blokowanie połączeń.

 2. Gigaset S650H PRO – Jest to lekki i wytrzymały telefon VoIP zaprojektowany z myślą o profesjonalnych użytkownikach biznesowych. Posiada wygodne przyciski, duży kolorowy wyświetlacz oraz wiele funkcji, takich jak tryb głośnomówiący, połączenia grupowe i blokowanie połączeń.

 3. Gigaset Maxwell 3 – To elegancki telefon VoIP zaprojektowany dla użytkowników biznesowych, którzy wymagają wydajnego i niezawodnego narzędzia do prowadzenia rozmów. Posiada kolorowy wyświetlacz, opcję konferencji oraz wiele funkcji, takich jak połączenia grupowe i blokowanie połączeń.

Producent telefonów VoIP – Cisco

Cisco to amerykańska firma, która specjalizuje się w produkcji sprzętu sieciowego, w tym urządzeń telekomunikacyjnych, takich jak routery, przełączniki, punkty dostępowe do sieci bezprzewodowych oraz telefony VoIP, które wyróżnia:

 • Wysoka jakość dźwięku

Telefony VoIP Cisco oferują doskonałą jakość dźwięku dzięki wykorzystaniu technologii HD Voice.

 • Wysoka wydajność

Telefony VoIP Cisco są wydajne i zapewniają szybkie połączenie z siecią, co przekłada się na płynną i niezakłóconą komunikację.

 • Intuicyjny interfejs użytkownika

Telefony VoIP Cisco posiadają łatwy w obsłudze interfejs użytkownika, który umożliwia szybki dostęp do funkcji i ustawień.

 • Wsparcie dla różnych protokołów VoIP

Telefony VoIP Cisco są kompatybilne z różnymi protokołami VoIP, co umożliwia ich integrację z różnymi systemami telefonicznymi.

 • Wsparcie dla różnych funkcji

Telefony VoIP Cisco oferują wiele zaawansowanych funkcji, takich jak konferencje, przekierowania połączeń, wyciszenie dźwięku, automatyczne wybieranie i wiele innych.

 • Niezawodność

Telefony VoIP Cisco są znane z ich niezawodności i długotrwałej żywotności, co czyni je dobrym wyborem dla firm, które potrzebują stabilnego i niezawodnego systemu telefonicznego.

Najlepsze telefony VoIP marki Cisco:

 1. Cisco 8865 – Jest to zaawansowany telefon IP, który oferuje wiele funkcji, w tym dotykowy wyświetlacz, przyciski programowalne, podwójny port gigabitowy i wiele innych. Ten model jest doskonały dla firm, które potrzebują wysokiej jakości telefonu VoIP z wieloma funkcjami.

   

 2. Cisco 7841 – Ten model oferuje wysoką jakość dźwięku i zaawansowane funkcje, takie jak przekierowanie połączeń, wyciszenie dźwięku i wiele innych. Jest to doskonały wybór dla firm, które potrzebują niezawodnego telefonu VoIP w przystępnej cenie, ale jednak wyższej, niż telefony VoIP oferowane przez Grandstream.

 3. Cisco 8841 – Ten model oferuje doskonałą jakość dźwięku, duży kolorowy wyświetlacz i wiele funkcji, takich jak przekierowanie połączeń, wyciszenie dźwięku, automatyczne wybieranie i wiele innych. Jest to doskonały wybór dla firm, które potrzebują zaawansowanego telefonu VoIP z dużym wyświetlaczem.

Producent telefonów VoIP – Polycom

Polycom to amerykańska firma zajmująca się produkcją urządzeń telekomunikacyjnych, w tym telefonów VoIP. Firma została założona w 1990 roku i przez wiele lat była liderem w dziedzinie wideo i telekonferencji. Oto kilka zalet telefonów VoIP marki Polycom:

 • Wysoka jakość dźwięku

Telefony VoIP marki Polycom są znane z doskonałej jakości dźwięku, co jest szczególnie ważne w środowiskach biznesowych, gdzie komunikacja głosowa jest kluczowa.

 • Zaawansowane funkcje

Telefony VoIP marki Polycom oferują wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przekierowanie połączeń, wyciszenie dźwięku, automatyczne wybieranie, konferencje i wiele innych.

 • Wysoka niezawodność

Telefony VoIP marki Polycom są bardzo niezawodne i odporne na awarie, co oznacza, że ​​można na nich polegać w krytycznych momentach.

 • Łatwa integracja

Telefony VoIP marki Polycom są łatwe w integracji z innymi systemami telefonicznymi, co pozwala na wykorzystanie ich w różnych środowiskach biznesowych.

 • Estetyczny wygląd

Telefony VoIP marki Polycom mają estetyczny wygląd, co sprawia, że ​​są odpowiednie do użytku w biurach i innych miejscach pracy.

 • Wielkość ekranu

Telefony VoIP marki Polycom mają duże ekrany, co ułatwia użytkownikom przeglądanie informacji i korzystanie z różnych funkcji.

 • Bezpieczeństwo

Telefony VoIP marki Polycom oferują wysoki poziom bezpieczeństwa, co jest ważne w środowiskach biznesowych, gdzie ochrona danych jest kluczowa.

Najlepsze telefony VoIP marki Polycom

Oto kilka najlepszych modeli telefonów VoIP marki Polycom:

 1. Polycom VVX 601 – Jest to zaawansowany telefon VoIP, który oferuje doskonałą jakość dźwięku HD, ekran dotykowy oraz wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przekierowanie połączeń, automatyczne wybieranie, konferencje i wiele innych.

 2. Polycom VVX 411 – To kolejny popularny model telefonu VoIP marki Polycom, który oferuje wysoką jakość dźwięku HD, kolorowy wyświetlacz i wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przekierowanie połączeń, automatyczne wybieranie, konferencje i wiele innych.

 3. Polycom VVX 501 – Jest to doskonały wybór dla użytkowników, którzy potrzebują zaawansowanego telefonu VoIP z ekranem dotykowym. Telefon ten oferuje również wysoką jakość dźwięku HD, wiele funkcji oraz łatwą integrację z innymi systemami telefonicznymi.

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm korzysta z usług telefonii internetowej i w związku z tym wybór odpowiedniego telefonu VoIP jest niezwykle ważny. Przy wyborze należy brać pod uwagę wiele czynników, takich jak funkcje, jakość dźwięku, łatwość obsługi oraz cena.

Sprawdzenie cen i funkcji różnych modeli telefonów VoIP jest ważne, ponieważ pozwala na dokonanie świadomego wyboru i wybór urządzenia, które najlepiej spełni potrzeby danej firmy lub osoby. Dzięki temu można uniknąć wydawania zbyt dużych sum na niepotrzebne funkcje lub wybór tańszego urządzenia, które nie spełni wymagań.

Warto również zwrócić uwagę na markę telefonu VoIP i sugerować się wskazaniem odpowiedniej marki przez operatora. Operatorzy telefoniczni często rekomendują określone marki i modele, ponieważ wiedzą, że są one najbardziej kompatybilne z ich usługami i zapewniają najlepszą jakość dźwięku oraz funkcjonalność. Korzystanie z telefonu VoIP od rekomendowanej marki może zwiększyć nie tylko wydajność, ale i niezawodność systemu telefonicznego, co jest szczególnie ważne dla firm, które muszą zapewnić nieprzerwaną komunikację z klientami i partnerami biznesowymi. 

Jako Telestrada S.A. rekomendujemy pracę na urządzeniach marki Grandstream. Od początku działalności w branży telekomunikacyjnej stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów, a polecając tego producenta urządzeń VoIP mamy pewność, że wszystkie nasze usługi będą działać bez zarzutu. Poznaj naszą ofertę VoIP i dołącz do grona zadowolonych klientów Telestrada S.A.

Odbierz darmowego ebooka!

Poznaj zautomatyzowany i niezawodny system obsługi klienta!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.