Rozwiązania telekomunikacyjne dla szpitali oraz przychodni!

call medica – system telekomunikacyjny, który efektywnie usprawni komunikację z pacjentem w twoim punkcie medycznym. System jest intuicyjny i prosty w obsłudze, a dodatkowo funkcjonuje w chmurze przez co nie musisz inwestować w drogi sprzęt. 

Rozwiązania telekomunikacyjne dla szpitali oraz przychodni!

call medica – system telekomunikacyjny, który efektywnie usprawni komunikację z pacjentem w twoim punkcie medycznym. System jest intuicyjny i prosty w obsłudze, a dodatkowo funkcjonuje w chmurze przez co nie musisz inwestować w drogi sprzęt. 

Korzyści dla szpitali dla przychodni dla gabinetów dla klinik

Koniec z zajętą linią!

Twoja infolinia medyczna już nigdy nie będzie kojarzona z brakiem możliwości dodzwonienia się i wielokrotnymi próbami nawiązania połączenia. Dzięki Infolinii medycznej call medica dodzwania się każdy pacjent, a w przypadku zajętej linii usłyszy komunikat z informacją o kolejce oczekujących.

Lepsza organizacja i kontrola pracy rejestracji

Wirtualna Centrala pozwala na podgląd kolejki, pokazuje liczbę oczekujących na połączenie pacjentów, dzięki czemu możesz dostosować zasoby personelu obsługujących infolinię medyczną. Możesz także sprawdzić liczbę zalogowanych pracowników, a dzięki możliwości pobierania statystyk ocenić efektywność pracy każdego z nich w dowolnym czasie.

Przyjazny wizerunek placówki

Pacjent po wybraniu numeru infolinii medycznej usłyszy komunikat powitalny z nazwą placówki oraz wskazane informacje, np. prośbę o przygotowanie numeru PESEL i skierowania. To znacznie poprawia wizerunek placówki i znacznie przyśpiesza rejestrację medyczną.

Menu głosowe i kierowanie do odpowiednich działów

Menu infolinii medycznej pozwala na ustawienie numerów i przypisanie im odpowiednich działów, np.: wybierz 1 w celu dodzwonienia się do poradni okulistycznej, wybierz 2 w celu dodzwonienia się do punktu pobrań, itd. Dzięki takiemu rozwiązaniu pacjent szybko załatwia swoją sprawę.

Natychmiastowe rozwiązanie trudnych sytuacji

Rejestracja medyczna to także spory i sytuacje trudne. Infolinia medyczna oparta na Wirtualnej Centrali pozwala na nagrywanie rozmów w dowolnym momencie można wrócić do sytuacji i na spokojnie zweryfikować konkretne informacje. Nagrywanie rozmów to także dowód w przypadku postępowań trudnych, w których pacjent powołuje się na rozmowy z rejestracją medyczną.

Raporty i analizy

Dostarczające wiedzy o ilości połączeń i efektywności pracy rejestracji medycznej. W dowolnym momencie można przygotować raport z połączeń i sprawdzić w cyklu dziennym, tygodniowym czy miesięcznym ile połączeń zostało odebranych lub nieodebranych przez infolinie medyczną lub wybranego pracownika

Kto może skorzystać z naszych usług?

recepcja w przychodni kobieta stoi w recepcji a lekarz wyszedł z gabinetu po kolejnego pacjenta
W ramach współpracy z NFZ uruchomiliśmy Infolinię Narodowego Programu Szczepień i w 2021 r. obsłużyliśmy ponad 100 mln minut!
#szczepimysię - Telestrada uruchomiła Infolinię Narodowego Programu Szczepień

Zaufali nam

Poznaj funkcje infolinii

Komunikaty głosowe

Każda placówka może samodzielnie wprowadzać i edytować komunikaty. Przykładowo: powitanie pacjenta, informacje, konieczności o przygotowania skierowania , zmiany w godzinach pracy placówki i inne.

Dostęp do statystyk

Dzięki zebranym danym można w dowolnym momencie wygenerować dowolny raport np. połączeń odebranych lub połączeń przypadających na danego pracownika.

Menu

Po powitaniu, pacjent może zostać przekierowany bezpośrednio z rejestracją lub usłyszeć opcje wyboru odpowiedniego oddziału. Przykład: wybierz 1 aby połączyć się z oddziałem pediatrii, wybierz 2 aby połączyć się z oddziałem alergologii.

Panel online

Panel pozwala na podgląd bieżącej sytuacji połączeń na Infolinii, pokazuje aktualnie oczekujących w kolejce pacjentów lub pracowników, którzy mogą odebrać połączenie.

Kolejkowanie połączeń

Dzięki kolejkowaniu każdy pacjent dodzwoni się do Twojej placówki, a w przypadku zajętej linii usłyszy komunikat o zajmowanym miejscu w kolejce.

Uprawnienia

Usługa pozwala na określenie stopnia uprawnień dla poszczególnych pracowników, przykład kierownik rejestracji ma szerszy dostęp do danych niż pracownik przyjmujący połączenia.

Nagrywanie rozmów

Dzięki nagrywaniu rozmów z pacjentami każda sytuacja może być na spokojnie weryfikowana i wyjaśniona. Nagrywanie pozwala na powrót do rozmowy w dowolnym momencie.

Wiadomości SMS do pacjentów

Możliwość wysyłania wiadomości SMS, lub krótkiej wiadomości głosowej do wybranej grupy pacjentów np. z informacją o potwierdzeniu wizyty lub jej przełożeniu.

Sprawdź cennik

Indywidual

od 49 zł + VAT/ mies.
 • Dowolna liczba
  gabinetów/rejestracji
 • Dowolna liczba użytkowników
  (numerów wewnętrznych)
 • Indywidualna wycena
 • Indywidualnie dobrane
  funkcje infolinii
 •  
 •  

Simple

179 zł + VAT/ mies.
 • Rozwiązanie dla przychodni
  do 2 gabinetów/rejestracji
 • 5 użytkowników
  (numerów wewnętrznych)
 • Wirtualna Centrala
  (IVR, kolejkowanie, komunikaty głosowe)
 • Statystyki i raporty
 • Wsparcie techniczne
 • Nagrywanie rozmów za 65,00 zł

Standard

239 zł + VAT/ mies.
 • Rozwiązanie dla przychodni
  do 4 gabinetów/rejestracji
 • 10 użytkowników
  (numerów wewnętrznych)
 • Wirtualna Centrala
  (IVR, kolejkowanie, komunikaty głosowe)
 • Statystyki i raporty
 • Wsparcie techniczne
 • Nagrywanie rozmów za 65,00 zł
BESTSELLER

Ekspert

399 zł + VAT/ mies.
 • Kompleksowa usługa dla szpitali
  bez limitu gabinetów/rejestracji
 • Dowolna liczba użytkowników
  (numerów wewnętrznych)
 • Wirtualna Centrala
  (IVR, kolejkowanie, komunikaty głosowe)
 • Statystyki i raporty
 • Wsparcie techniczne PREMIUM
 • Nagrywanie rozmów za 0 zł

Rekomendacje

Prezes Narodowego Funduszu ZdrowiaPOŚWIADCZENIE WYKONANIA
Czytaj więcej
Narodowy Fundusz Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy ulicy Rakowieckiej 26/30 informuje, że firma Telestrada S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284) przy alei Krakowskiej 22A, zrealizowała usługi bezpłatnej infolinii prowadzonej pod numerem 800-190-590.
Termin realizacji: od 01.12.2019 do 30.11.2021 r. Wartość umowy: 1 564 014,06 złotych brutto.
Usługa działała 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Średni miesięczny ruch obsługiwany przez konsultantów wynosił 1 500 000 minut. W zakresie powierzonych zadań powyższa firma wykazała się rzetelnością i należytą starannością zgodnie z zapisami umowy. Niniejszy dokument został wydany na prośbę Telestrada S.A.. z siedzibą w Warszawie przy alei Krakowskiej 22A.
Narodowy Instytut Onkologii
Narodowy Instytut Onkologiiim. Marii Skłodowskiej-Curie
Czytaj więcej
Firma Telestrada S.A. od 2009 roku współpracuje z Zakładem Epidemiologii i Prewencji Nowotworów Centrum Onkologii - Instytutu w Warszawie. Telestrada S.A. wdrożyła, uruchomiła i utrzymuje system Call Center - „Manager Infolinii SISTI” obejmujący zaawansowanie funkcjonalności IVR wraz z wykorzystaniem systemu ankiet (skryptów) i ich analizy, który obsługuje ogólnopolską Telefoniczną Poradne Pomocy Palącym.

Wdrożenie, jak i obsługa przebiega w sposób wzorcowy, godny polecenia. Szczególnie cenimy sobie elastyczność, wysoki poziom wsparcia technicznego i merytorycznego.
Poprzedni
Następny

Ulga dla placówki medycznej

Odbieranie połączeń przez właściwe oddziały. Każda jednostka poradni lub szpitala poprzez przypisanie numeru wewnętrznego odbiera tylko właściwe połączenia, a pacjent dzięki infolinii medycznej nie jest przełączany z oddziału do oddziału.

Ocena pracy personelu i analiza zebranych danych pozwala na bieżącą ocenę sytuacji infolinii medycznej a także na ocenę pracy poszczególnych pracowników.

Łatwe rozwiązywanie konfliktów dzięki nagrywaniu rozmów z pacjentami każda sytuacja, a w tym rejestracja medyczna może być na spokojnie weryfikowana.

Ulga dla pacjentów

Informacja o miejscu w kolejce oczekujących na połączenie. W przypadku zajętej linii pacjent słyszy komunikat o miejscu w kolejce i może ocenić czas oczekiwania na rejestrację medyczną.

Komunikaty i zapowiedzi głosowe. W dowolnym momencie możesz nagrać komunikat dla swoich pacjentów np. o konieczności przygotowania numeru PESEL lub skierowania, w ten sposób znacznie przyśpieszysz rejestrację medyczną w swojej placówce.

Proste wybranie właściwej jednostki lub oddziału. Jeden numer telefonu często powoduje błędne przekierowanie pacjenta i zajmuje dużo czasu zanim zostanie prawidłowo połączony. Wybór numeru na IVR pozwala na samodzielne wybrać cel połączenia. 

Jak to działa? Dlaczego warto?

To idealne narzędzie dla Twojej placówki!
Usprawnij komunikację między pacjentem a rejestracją!

Dlaczego wdrożenie usługi jest tak proste?

Analiza potrzeb

Po zbadaniu Państwa potrzeb przygotujemy najlepsze rozwiązanie na usprawnienie komunikacji z pacjentami i wdrożenie infolinii medycznej w placówce.

Projekt testowy

Przygotujemy projekt testowy i sprawdzimy, czy infolinia medyczna spełnia Państwa oczekiwania. Po analizie funkcjonalności wdrożymy na projekt Państwa uwagi i wnioski.

Szkolenia

Podczas szkolenia personel nauczy się obsługi scenariuszy infolinii medycznej. Na podstawie finalnych uwag i obserwacji dostosujemy mechanizmy działania systemu.

Uruchomienie usługi

Po wprowadzeniu oczekiwanych ulepszeń, przetestowaniu działania i szkoleniach pracowników rejestracji medycznej uruchomimy usługę w placówce.

Więcej o infolinii medycznej

Wirtualna centralka i przykłady jej zastosowania

Wirtualna centralka i przykłady jej zastosowania

W tym artykule opowiemy o innowacyjnych rozwiązaniach telekomunikacyjnych bez utrzymywania kosztownych działów technicznych i ciągnięcia kilometrów kabli po całym budynku firmy. Chcesz się dowiedzieć co to jest wirtualna centralka i jakie są jej funkcje? Czytaj dalej!

Czytaj więcej

Słownik pojęć

Wirtualna Centrala znana również jako Centrala Telefoniczna lub telefonia dla firm to narzędzie telekomunikacyjne, które służy do sprawnego zarządzania połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi. System telefoniczny znajduje się w chmurze, co daje duży komfort pracy Infolinii, a jego liczne funkcje tj. nagrywanie rozmów, kolejkowanie połączeń, czy dostęp do historii połączeń usprawnią pracę każdego działu do obsługi klientów.

Centrala telefoniczna to zespół urządzeń przeznaczony do łączenia abonentów sieci telekomunikacyjnej. Składa się ona z urządzeń, które są odpowiedzialne za zestawianie połączeń telekomunikacyjnych i urządzeń pomocniczych gwarantujących prawidłową pracę centrali i co za tym idzie całej infolinii.

VoIP (ang. Voice over Internet Protocol) to rodzaj centrali telefonicznej w technologii, która umożliwia użytkownikom przesyłanie połączeń głosowych wysokiej jakości za pośrednictwem sieci internetowej. VoIP to współczesna alternatywa dla tradycyjnych technologii analogowych. VoIP obniża koszty połączeń oraz daje możliwość zdalnego i elastycznego czasu pracy. VoIP nie wymaga inwestycji w drogie sprzęty, ponieważ z usług VoIP można korzystać przy pomocy laptopa, telefonu komórkowy. VoIP znany jest również jako telefonia internetowa lub telefonia IP.

Więcej o tym co możesz zyskać dzięki VoIP, znajdziesz TUTAJ.

Kolejkowanie połączeń to funkcja Wirtualnej Centrali, która służy do ustawiania osób w kolejce do rozmowy z konsultantem Twojej firmy. Funkcja sprawi, że Twoi klienci nie usłyszą sygnału zajętości, bo oczekujący na połączenie będzie miał szansę wysłuchać przygotowanego komunikatu głosowego oraz otrzyma informację o miejscu, które zajmuje w kolejce.

Zainteresowało Cię kolejkowanie połączeń? Więcej informacji o tej funkcji znajdziesz TUTAJ.

IVR to system telekomunikacyjny, który umożliwia interaktywną obsługę osoby dzwoniącej poprzez przygotowane komunikaty głosowe (drzewko IVR). IVR jest niezbędnym elementem każdej infolinii, dzięki któremu ułatwisz i usprawnisz obsługę klientów. IVR wchodzi w skład Wirtualnej Centrali Telefonicznej lub systemu call center. 

Więcej o IVR znajdziesz TUTAJ.

Infolinia w firmie to usługa telefoniczna, która usprawnia pracę działu obsługi klienta. Dzwoniący na infolinię powinien usłyszeć komunikaty głosowe, mieć możliwość wyboru działu dzięku menu i usłyszeć, które miejsce zajmuje w kolejce w oczekiwaniu na połączenie zanim połączy się z konsultantem.

Formularz kontaktowy

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu Konsultanta na wskazany przeze mnie numer telefonu/adres email, zgodnie z Rozporządzeniem RODO z dnia 27 kwietnia 2016, na zasadach „Kodeksu przetwarzania danych osobowych przez Telestrada S.A”, z którym się zapoznałem/am i akceptuję jego treść."

Przetestuj za darmo! teraz!

Logo call medica, usługi służącej jako infolinia medyczna

Skontaktuj się z nami i wypróbuj za darmo przez 30 dni!

Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby dopasować
ofertę do Twoich oczekiwań.