Usługi

Wirtualna centrala

System do zarządzania ruchem połączeń w Twojej firmie. Szereg funkcji takich jak IVR, zapowiedzi głosowe, kolejkowanie, nagrywanie, SMS, usprawni kontakt z Twoimi klientami. Testuj usługę 30 dni za darmo!

Widget do połączeń na www

Widget do realizacji natychmiastowych połączeń. Najłatwiejszy w obsłudze system do zarządzania kontaktem z użytkownikami Twojej strony internetowej. Dzięki niemu szybciej niż dotychczas domkniesz transakcję i obsłużysz więcej Klientów.

Infolinia medyczna

Telefoniczna rejestracja medyczna. Rozwiązania telekomunikacyjne dla szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich. Ułatwiamy obsługę pacjentów poprzez sprawne zarządzanie połączeniami i lepszą organizację pracy rejestracji.

VoIP

Telefonia internetowa. Zmień starą telefonię analogową na nowoczesne rozwiązania cyfrowe. Zaufaj technologii VoIP, obniż swoje dotychczasowe koszty telekomunikacyjne, podnieś jakość połączeń i rozmawiaj do woli nawet za granicami kraju.

Zaawansowane rozwiązania biznesowej komunikacji głosowej i internetowej. Usługi call contact zapewniają najwyższy poziom satysfakcji z profesjonalnej i sprawnej obsługi oraz obniżania ich dotychczasowych kosztów bez utraty jakości świadczonych usług.

Centrala telefoniczna w chmurze

System do zarządzania ruchem połączeń zarówno w biurze, jak i w pracy zdalnej. Usprawnij komunikację między Klientem a Biurem Obsługi bez inwestycji w zaawansowany sprzęt!

Dodzwoni się każdy Klient!

Dzięki nieograniczonej liczbie kanałów rozmownych w wirtualnej centrali dodzwoni się każdy Klient.

Bez inwestycji w sprzęt!

Cały system zawarty jest w chmurze, więc nie musisz kupować dodatkowego sprzętu.

Widget do realizacji natychmiastowych połączeń

Najłatwiejszy w obsłudze system do zarządzania kontaktem z użytkownikami Twojej strony internetowej. Dzięki niemu szybciej niż dotychczas domkniesz transakcję i obsłużysz więcej Klientów.

Ułatw kontakt Klientom!

W ciągu kilku sekund połączymy Cię z Klientem i zadbamy o wysoką jakość połączenia.

Zadbaj o wizerunek marki!

Coraz więcej firm stawia na automatyzację procesów w obsłudze Klienta.

Telefoniczna rejestracja medyczna

Rozwiązania telekomunikacyjne dla szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich. Ułatwiamy obsługę pacjentów poprzez sprawne zarządzanie połączeniami i lepszą organizację pracy rejestracji.

Koniec z zajętą linią!

Dodzwoni się każdy pacjent, usłyszy komunikat powitalny oraz podstawowe informacje.

Usprawnij pracę rejestacji!

Bieżący podgląd kolejki połączeń i automatyczne przekazywanie informacji bez konieczności połączenia z rejestracją.

Telefonia internetowa

Zmień starą telefonię analogową na nowoczesne rozwiązania cyfrowe. Zaufaj technologii VoIP, obniż swoje dotychczasowe koszty telekomunikacyjne, podnieś jakość połączeń i rozmawiaj do woli nawet za granicami kraju.

Zadbaj o budżet firmy!

Niski abonament i wysoka jakość połączeń to najlepsze i najtańsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Nie martw się o sprzęt!

W abonamencie otrzymujesz w pełni skonfigurowane i gotowe do pracy urządzenie.