Informacje

Kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne

O Telestradzie

Telestrada powstała w 1985 roku jako Spółka z ograniczoną  odpowiedzialnością, a jako Spółka Akcyjna rozpoczęła działalność telekomunikacyjną w 2003 roku.

Jako Telestrada S.A. w 2007 roku weszliśmy na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie w segmencie NewConnect i to też sprawiło, że jesteśmy teraz niezależnym operatorem telekomunikacyjnym.

Misja. Wartości. Cel.

Naszą misją jest zapewnienie zintegrowanych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań współczesnej komunikacji, które dają większe możliwości i najwyższą satysfakcję zarówno klientom biznesowym jak i  indywidualnym.

Naszą najwyższą wartością są ludzie. Wymagający klienci, którzy kreują stale zmieniające się potrzeby i stwarzają nowe wyzwania oraz zaangażowani pracownicy, czyli zespół specjalistów, który stale dąży do rozwoju usług i doskonalenia opracowywanych rozwiązań. 

Jasno określony cel pozwala na odnajdywanie wspólnych wartości i jeszcze lepsze wykorzystanie potencjału każdego z nas. Co nas wyróżnia? Brak ograniczeń, kreatywne myślenie i realizacja nieszablonowych rozwiązań. 

Tam gdzie inni widzą granicę, my widzimy wyzwanie i nowe możliwości rozwoju. – Komunikację. Bardziej.

Nasze marki

Dla biznesu

W oparciu o wieloletnie doświadczenie połączyliśmy cztery obszary najbardziej zaawansowanych technologii. Pod główną marką call contact kryją się inteligentne i innowacyjne rozwiązania dla biznesu. 

Dla klientów indywidualnych

Oferta dla osób indywidualnych to usługi komórkowe i telefoniczne. Marka lajt mobile to operator MVNO, który działa w oparciu o zasięg Polkomtel sp. z o.o., a White Phone to karty do dzwonienia z dedykowanych budek telefonicznych.

Ekologia. Bardziej.

Wiemy, jak bardzo ważna jest troska o ekologię. Nasza firma wspiera środowisko naturalne w możliwie jak największym stopniu. Stale optymalizujemy nasze procesy, aby odejść od konieczności drukowania dokumentów. 

Dbamy też o komfort pracy i ekologię w biurze. Podczas budowy nowej siedziby Telestrady wdrożenie ekologicznych rozwiązań było dla nas priorytetowe.

Statut Spółki

Tekst jednolity Statutu Telestrady S.A. z dnia 05.03.2021 r.