Gdzie zamówić wirtualny numer telefonu za darmo?

Jesteś małą firmą lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Myślisz, że twoja firma nie do końca jest gotowa na rozbudowany system telefoniczny, ale chciałbyś mieć firmowy numer telefonu, który wygląda profesjonalnie? Wirtualny numer telefonu za darmo może być idealnym rozwiązaniem dla twojej firmy.

Najlepiej, jeżeli wirtualny numer telefonu jest zbudowany z prostych cyfr, które będą łatwe do zapamiętania. Nie każda firma może pozwolić sobie na zakup tego rodzaju Złotego Numeru, ale w Telestrada S.A. tego rodzaju numery można kupić w naprawdę przystępnych cenach. Skorzystaj z naszego rozwiązania! W tym artykule przedstawiamy jak zdobyć wirtualny telefon za darmo i Złoty Numer w dobrej cenie!

>> Dlaczego przy założeniu firmy warto zainwestować w złoty numer? Przeczytaj artykuł.

Wirtualny telefon za darmo zastąpi ci w dużym stopniu zalety zaawansowanego systemu telefonicznego, ale bez całego sprzętu, złożonego procesu konfiguracji i dodatkowych kosztów. 

Spis treści

Wirtualny numer telefonu za darmo a technologia VoIP

Wirtualny numer telefonu za darmo to dodatkowy numer telefonu, który jest niezależny od ich biurowych, domowych lub osobistych numerów telefonów komórkowych i jest obsługiwany przez oprogramowanie VoIP. Wirtualny numer telefonu oszczędza kłopotów związanych ze złożonym procesem rejestracji w płatnym systemie VoIP i chroni przed czasochłonnym procesem dodawania kolejnego telefonu stacjonarnego.

Wirtualny numer telefonu za darmo będzie zawierać tylko ograniczoną liczbę podstawowych funkcji VoIP, takich jak:

 • Połączenia przychodzące i wychodzące 
 • Wysyłanie wiadomości tekstowych przez Wi-Fi
 • Poczta głosowa
 • Przekierowanie połączeń
 • Blokowanie połączeń
 • ID dzwoniącego


Ponieważ wirtualny numer telefonu za darmo umożliwia dzwoniącym nawiązywanie i odbieranie połączeń oraz SMS-ów przez połączenie internetowe, a nie przez sieć PSTN, połączenia wewnętrzne będą bezpłatne, a opłaty za połączenia międzynarodowe będą naliczane zgodnie ze stawkami lokalizacji/operatora.

Wirtualny numer telefonu za darmo w Telestrada S.A.

>> Więcej o technologii VoIP znajdziesz w tym artykule: Aplikacja VoIP i jej wpływ na Twoją firmę w 2023 r.

Wirtualny numer również może zostać zastosowany przy wdrażaniu Wirtualnej Centrali. Wykorzystuje się go wtedy jako numer podkładowy przy przekierowaniach.

Wirtualny numer telefonu – plusy i minusy

Wirtualny numer telefonu za darmo ma jedną, najważniejszą zaletę – numery VoIP są bezpłatne. Dla małych firm, start-upów i małych zespołów poniżej 5 lat bezpłatne numery VoIP mogą zapewnić wszystko, czego na danym etapie rozwoju potrzebują. 

Ogólnie rzecz biorąc, wirtualny numer telefonu za darmo to świetne rozwiązanie tymczasowe dla firm lub numery czysto alternatywne do prywatnych linii telefonicznych lub głównych linii biznesowych. Poniższa tabela przedstawia główne zalety i wady bezpłatnych numerów VoIP.

Zalety

Wady

Alternatywa do osobistego numeru telefonu

Można wybrać tylko lokalne prefiksy numerów telefonów, a nie numery bezpłatne

Nielimitowane rozmowy przez sieci bezprzewodowe

Ograniczone funkcje bezpłatnych planów często wymagają aktualizacji do płatnych rozwiązań

Proste funkcje oznaczają przejrzysty i przyjazny dla użytkownika interfejs

Plany Freemium mogą bombardować użytkowników reklamami i ofertami aktualizacji

Podnosi prestiż przedsiębiorstwa dzięki własnemu numerowi telefonu

Niektóre plany bezpłatnych numerów mogą nie być kompatybilne z twoimi urządzeniami mobilnymi

Zalety wirtualnego numeru telefonu

>> Więcej informacji o wirtualnym numerze telefonu znajdziesz w tym artykule: Wirtualny numer telefonu – czy warto?

Gdzie zamówić wirtualny numer telefonu za darmo?

Jest wielu operatorów na rynku, którzy oferują darmowe usługi przynajmniej przez jakiś czas, ale często takie oferty promocyjne to pułapki. W Telestrada S.A. dbamy o zadowolenie klientów i oferujemy im najwyższą jakość usług za niewielkie pieniądze. 

Możesz się o tym przekonać sam i skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego i za darmo testować usługę Wirtualnej Centrali ze wszystkimi dostępnymi funkcjami, które mogą okazać się niezbędnymi dla pracy twojej infolinii. 

Start

dla każdej firmy
0 zł + VAT/ mies.
 • Dowolna liczba użytkowników
  (numerów wewnętrznych)
 • Indywidualny opiekun konta
 • Szkolenie personelu
 • Dostępne wszystkie funkcje
 • 30 dni za darmo!
 •  

Skorzystaj z oferty i przetestuj za darmo Wirtualną Centralę!

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu Konsultanta na wskazany przeze mnie numer telefonu/adres email, zgodnie z Rozporządzeniem RODO z dnia 27 kwietnia 2016, na zasadach „Kodeksu przetwarzania danych osobowych przez Telestrada S.A”, z którym się zapoznałem/am i akceptuję jego treść."

Wirtualny numer telefonu za darmo też jest możliwy! Kupując usługę Wirtualnej Centrali z VoIP zapytaj o niego swojego doradcę.

>> Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o Wirtualnej Centrali z VoIP? Przeczytaj artykuł: Wirtualna Centrala z VoIP – bezpieczna infolinia dla twojej firmy

 

Odbierz darmowego ebooka!

Poznaj zautomatyzowany i niezawodny system obsługi klienta!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.