5 popularnych wtyczek do WordPressa – jakie wybrać na swoją stronę internetową?

Wtyczki do WordPressa mają wiele możliwości, dzięki którym zwiększysz funkcjonalności swojej strony internetowej. Pomaga to w automatyzacji wielu zadań, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze. Poznaj 5 najlepszych wtyczek do WordPressa.

call web

Jest to nowa wtyczka do WordPressa, który służy do natychmiastowej realizacji połączeń. W praktyce wygląda to tak, że Klient zostawia swój numer telefonu, aplikacja automatycznie dzwoni do wszystkich dostępnych konsultantów i nawiązuje połączenie z pierwszym, który odbierze telefon. Wtyczka będzie świetnym rozwiązaniem dla wszystkich stron, które oferują różne usługi, np. sklep internetowy, wynajem apartamentów, usługi kosmetyczne i medyczne oraz wiele innych. 

Najważniejsze korzyści dla Twojej firmy to nawiązanie szybkiego kontaktu Klienta z konsultantem, zwiększenie sprzedaży oraz uzyskanie profesjonalnego wizerunku marki dzięki automatyzacji procesów. Dzięki wtyczce call web będziesz mógł m.in. odsłuchać rozmowy z ostatnich sześciu miesięcy oraz dowiesz się, z jakiej podstrony Klient zadzwonił do Ciebie. Sprawdź sam i testuj za darmo! 

Yoast Seo

Jest to darmowa wtyczka do WordPressa, która wspomaga wszystkie działania związane z pozycjonowaniem, ponieważ działa kompleksowo na SEO. Za jej pomocą możesz edytować znaczniki meta i title, konfigurować plik robots.txt i htaccess i wiele innych zaawansowanych działań SEO. Pamiętaj, że to tylko prosta w obsłudze wtyczka, która nie zrobi za Ciebie dobrego contentu. Yoast wykryje błędy i podpowie, co możesz poprawić.

WP Super Cache

Dzięki darmowej wtyczce WP Super Cache Twoja strona będzie działać szybciej. Wystarczy uruchomić wtyczkę, a ona od razu wykona „cache strony” – strona wyświetli się szybko i praktycznie nie obciąży serwera. WP Super Cache w 100% zadziała na każdym hostingu, do tego jest prosta w obsłudze, więc nie będziesz mieć problemów, żeby ją dobrze skonfigurować. Po zainstalowaniu wtyczki, efekty zauważysz w bardzo szybkim tempie.

Antispam Bee

Antispam Bee to skuteczna ochrona przed spamem w komentarzach. Nie ma gwarancji całkowitego rozprawienia się ze spamem, jednak ta wtyczka znacząco go ograniczy. Użytkownicy twierdzą, że w porównaniu do innych darmowych wtyczek (np. Akismet, Disqus) ta działa bez zarzutu. Antispam Bee świetnie sprawdzi się dla stron komercyjnych, jak i niekomercyjnych (Aksimet jest darmowy tylko dla stron niekomercyjnych).

Broken Link Checker

Zadaniem wtyczki Broken Link Checker jest sprawdzenie, czy wszystkie linki na stronie działają. Jest to bardzo ważne nie tylko dla użytkownika, który zostanie przekierowany w błędny lub niedziałający link, ale również wpływa na pozycję w Google’u. Roboty Google’a szybko wyłapują niedziałające linki, które negatywnie wpływa na pozycjonowanie. Jeżeli na Twojej stronie pojawi się niedziałający link, otrzymasz powiadomienie.

Wiedziałeś, że wtyczki mogą mieć tak wiele zastosowań? Poznałeś 5 najlepszych wtyczek do WordPressa w 2021 roku! Pamiętaj, że do dyspozycji masz tysiące innych użytecznych i darmowych wtyczek do WordPressa, dzięki którym Twoja strona może stać się bardziej widoczna dla użytkowników, a Tobie ułatwi zarządzanie firmą. Nie czekaj i już teraz zmień oblicze swojej strony, zainstaluj wtyczkę call web i przekonaj się sam.

Odbierz darmowego ebooka!

Poznaj zautomatyzowany i niezawodny system obsługi klienta!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.