call web

Call web to nowoczesne, zautomatyzowane rozwiązanie stawiające obsługę klienta na najwyższym poziomie. Jest to widget na Twoją stronę do realizacji natychmiastowych połączeń. Najłatwiejszy w obsłudze system do zarządzania kontaktem z użytkownikami Twojej strony internetowej.

Aplikacja połączy użytkownika z Tobą lub Twoim konsultantem w ciągu kilku sekund. Klient może także wybrać dogodny dla niego termin rozmowy i nie musi martwić się, że konsultant zaskoczy go telefonem w nieodpowiednim czasie np.: gdy prowadzi samochód lub jest w pracy.

Wybierając aplikację call web, masz dostęp do wszystkich jej funkcji niezależnie od wybranego pakietu. Instalacja jest szybka i prosta, składa się jedynie z kilku kroków. Wystarczy założyć konto i skonfigurować aplikację według własnych potrzeb. Dzięki pełnej personalizacji widgetu bez problemu dostosujesz go do swojej strony. Cała operacja trwa zaledwie kilka minut.

Widoczna słuchawka na Twojej stronie wygeneruje większą liczbę połączeń. To fizycznie przełoży się na Twoją sprzedaż! Dzięki widgetowi Twoi Klienci nie będą musieli czekać w kolejkach, wystarczy, że zamówią połączenie w wygodnym dla siebie terminie. Będziesz mógł kontrolować jakość pracy swoich Konsultantów, co wpłynie na efektywność ich pracy!

Usprawnisz obsługę klienta, poprawisz wizerunek firmy, a Twoja strona będzie wyglądać bardziej profesjonalnie. Ułatwiając internautom uzyskanie informacji w szybki i łatwy sposób, zwiększysz zaufanie do Twojej firmy, co z kolei przełoży się na większą sprzedaż i zysk.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.