call voip

Usługa VoIP polega na tym, że połączenia wychodzące i przychodzące wykonywane są przez internet, a to sprawia, że rozmowy są bezpłatne i w znacznie lepszej jakości.

Usługa VoIP nie działa na telefonach analogowych. Dlatego, jeżeli nie posiadasz telefonów VoIP, wówczas konieczny będzie ich zakup w pakiecie z abonamentem. Jeżeli natomiast posiadasz już odpowiednie telefony, to dobierzemy odpowiednią usługę do Twoich potrzeb bez konieczności kupowania nowego sprzętu.

Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem: 720 580 580 lub wyślesz formularz kontaktowy. Podczas procesu składania zamówienia nasi Konsultanci przeprowadzą z Tobą krótki wywiad, po to aby poznać Twoje potrzeby i pomóc w wyborze najlepszego abonamentu.

Tak, jak najbardziej. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem: 720 580 580 lub wyślesz formularz kontaktowy, a dopasujemy dla Ciebie ofertę indywidualną bez sprzętu, a przeniesieniem numeru również zajmiemy się za Ciebie.

Dzięki technologii cyfrowej VoIP obniżysz rachunki za telefon w swojej firmie, a jednocześnie poprawisz jakość połączeń wychodzących. Wybierając ofertę call voip płacisz tylko jedną, stałą kwotę abonamentu za usługę i sprzęt, bo połączenia internetowe są za darmo. To najlepsze i najtańsze rozwiązanie dla firm.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.