Infolinia dla firm
Nasza Infolinia skierowana jest do Firm, które dotychczas nie znalazły na rynku telekomunikacyjnym partnera, który spełniłby ich oczekiwania pod względem funkcjonalności infolinii. Oferowana przez Telestradę Infolinia SISTI POLSKA wzbogacona jest o zaawansowany system IVR, który oprócz standardowych funkcji tj.: kierowanie klienta do dedykowanego oddziału lub konsultanta telefonicznego oraz różnego rodzaju zapowiedzi głosowych, posiada wiele innych funkcji, w znacznym stopniu usprawniających komunikację z klientem. 
statystyka połączeń przychodzących ON-LINE

zarządzanie infolinią ON-LINE

wsparcie dla osób obsługujących infolinię

możliwość robienia ankiety

analiza połączeń

mini CRM

I wiele innych

Oferty przygotowywane są pod indywidualne zamówienie klienta, na podstawie wcześniejszej analizy potrzeb. W każdym przypadku przygotowujemy bezpłatne projekty testowe i gwarantujemy szkolenia oraz prezentacje (również online).

O jakości wdrażanych przez nas rozwiązań świadczą nasi klienci. Z przyjemnością przedstawimy Państwu referencje od wiodących międzynarodowych i krajowych firm komercyjnych oraz od instytucji państwowych i samorządowych, w których wdrożyliśmy nasze usługi.
 

 

 

Zostaw kontakt, oddzwonimy

Numer telefonu*

Godziny kontaktu*
  Wyrażam zgodę na kontakt w celu prezentacji oferty
Kod CAPTCHA